Moja przygoda z ju. to nieśmiałe wyruszenie małej łodzi, na wielkie fale inspiracji i odkryć. Dzieciństwo naznaczone licznymi podróżami zaszczepiło we mnie głód przygód. Papierowy stateczek, który towarzyszy ju., to jedno z najpiękniejszych dziecięcych wspomnień. Papier, drewno, kamyki, wiatr, woda. Kałuża stawała się oceanem, kartka statkiem, listki rybkami. Przypływają również wspomnienia nuconych kołysanek, bajkowe klimaty, książkowe ilustracje… Przy tym podkolanówki na nogach, kołnierzyki haftowane, koszule nocne, sukienki na kokardy… I to  nieustanne zdziwienie odkrywaniem. Ulotne obrazy z dzieciństwa uparcie we mnie pulsują i mają potrzebę wyrażenia się.

        Tak, ju. to kreatywna przestrzeń, w której dziecięce wspomnienia spotykają się z pasją i inspiracjami moich lat dorosłych. Przestrzeń, która dała miejsce wymarzonej marce ubranek dla dzieci i dekoracyjnych dodatków do domu. Marzenia, które umocniło obserwowanie i odkrywanie mojej córki. Patrzenie na świat jej oczyma.

        Kroje ubranek są proste i ponadczasowe. Czasem z nutka figlarnościJakość i naturalny skład to moje kryterium podczas doboru tkanin. Niektóre ich wzory to osobiste projekty wynikające z inspiracji codziennością, inne to zdobycze z europejskich miast. Zwracam uwagę na szczegół. Lubię precyzję. Obserwuję, oglądam, pytam. Inspiracji szukam w rzeczywistości. Tej przeszłej (zdjęcia, wspomnienia, dziecięce ubranka, książkowe ilustracje), jak i tej teraźniejszej (spacer, rozmowa z córką, pies przyjaciół, wieczorna bajka…). Do zapożyczonej przeszłości wkrada się nierzadko delikatny powiew nowoczesności.

        Wierzę w moc otaczania się rzeczami pięknymi oraz w ich estetyczny walor edukacyjny. Wrażliwość naszych dzieci kształtujemy wartością tego, kim i czym je otoczymy…  

 

                                                                  Regulamin sprzedaży wysyłkowej w sklepie Ju-Inspiration

1. Właścicielem strony internetowej ju-inspiration.com jest firma Ju-Inspiration Julia Kern--Protassewicz, z siedzibą przy ul. Kwiatowej 9/25, 02-579 w Warszawie.

2. Przedmiotami transakcji prowadzonych przy pomocy strony internetowej Ju-Inspiration są produkty wymienione w ofercie sklepu na stronie Ju-Inspiration.

3. Ceny wszystkich produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

4. Wszystkie produkty są nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, uszyte w polskich szwalniach.

5. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Zamówienie za pomocą strony internetowej składa się poprzez wybranie odpowiednich produktów w sklepie online i dokonanie płatności zgodnie z instrukcją przekazaną drogą mailową.

6. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych i wypełnienie pól oznaczonych * w formularzu zamówień.

7. Zamówienia na stronie internetowej są przyjmowane 24h na dobę przez cały rok.

8. Zamówienia są realizowane od 2 do 14 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub przesłania potwierdzenia dokonania przelewu, w dni powszednie.

9. Płatność za towar następuje przelewem w formie przedpłaty na konto: Ju-Inspiration, Julia Kern-Protassewicz, ul. Kwiatowa 9/25, 02-579 Warszawa, 94 1140 2004 0000 3102 7583 8977 mBank S.A.

10. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon lub faktura. Faktura jest wystawiana na życzenie kupującego, jeżeli podczas składania zamówienia podany zostanie poprawny numer NIP. Datą wystawienia faktury jest data zaksięgowania przez Sprzedającego wpłaty.

11. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt drogą mailową na adres contact@ju-inspiration.com

12. Produkt mający wady należy odesłać na adres firmy:

Ju-Inspiration, Julia Kern-Protassewicz, ul. Kwiatowa 9/25, 02-579 Warszawa.

Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon.

13. Wadliwy towar zostanie wymieniony na nowy. Jeśli nie będzie to możliwe, wówczas nabywcy zostanie zwrócona równowartość ceny produktu wraz z przesyłką lub zaoferowany zostanie inny, dostępny towar.

14. W ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, pod warunkiem zwrotu towaru nieużywanego. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość przysługuje konsumentowi zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000 Nr 22 poz. 271 ze zm.) oraz zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r.

15. Zwrotu można dokonać kontaktując się ze sprzedającym drogą elektroniczną, następnie przesyłając produkt na adres podany drogą mailową, wraz z załączonym paragonem. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne oraz wskazać numer konta bankowego, na który zostanie zwrócona należność.

16. Towary mogą być zwracane za pomocą firmy kurierskiej lub ubezpieczonej przesyłki pocztowej na koszt zwracającego.

17. W przypadku zwrotu towaru, należność zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej, spełniającej warunki wymienione w niniejszym regulaminie. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

18. W przypadku zakupu w ramach wyprzedaży sezonowych w sklepie, nie przysługują zwroty towaru.

19. Reklamacje towaru używanego rozpatrujemy przez 6 miesięcy od dnia zakupu.                  


                                                                  

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN